WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

sobota, 13 sierpnia 2011

Dobroczynne gadżety - Zadbaj o zdrowie Twoje i Twoich bliskich

Praca zwłaszcza w dzisiejszych czasach przykuwa do biurka często po 12 godzin dziennie nie tylko dorosłych, ale i dzieci.
Wskutek tego można nabawić się przez lata poważnej choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa lędźwiowego.
Jak można zabezpieczyć się przed postępem choroby, ochronić siebie i swoich bliskich przed bólami pleców, barków, zmęczeniem, sztywnieniem karku i innymi uciążliwymi przypadłościami ? Oto dobroczynne gadżety dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło
Ta niesamowita ortopedyczna podpórka, pozwala pożegnać się z dolegliwościami związanymi z siedzącym trybem życia.

Używając jej w domu i pracy, zredukujesz napięcie mięśni i odciążysz plecy w odcinku lędźwiowym.

To niepozorne urządzenie daje nadspodziewane skutki w tym zakresie.

Polecam wszystkim, których codzienne zajęcia czy to w domu czy też w pracy wymagają wielogodzinnego siedzenia.

Podpórkę można podarować w prezencie każdemu. W końcu zdrowie jest najważniejsze !!!DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

Poduszki ortopedyczne - pianka z pamięcią
Elastyczna poduszka ortopedyczna memory stanowi świetne podparcie pod głowę, plecy czy zmęczone nogi.

Dzięki swej elastycznej budowie daje się kształtować tak, jak to jest Tobie w danej chwili potrzebne i zapamiętuje wybrany kształt.

Bardzo przydatna w domu podczas odpoczynku, czy do podparcia dolnego odcinka kręgosłupa w pracy na krześle, ale także w podróży.Odpowiedni kształt oraz elastyczność zapewniają optymalne podtrzymanie głowy oraz szyi.Poduszki odciążające kręgosłup
Poduszka odciążająca kręgosłup "seat solution" do siedzenia zapewnia komfort siedzenia oraz ogranicza w znacznym stopniu bóle pleców, uczucie zmęczenia i napięcie karku i pleców.
Poduszka zmienia kąt siedzenia odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa.Kształt poduszki pozwala przyjąć taką pozycję podczas siedzenia, która przywraca naturalne wygięcie kręgosłupa w kształcie litery S. Wycięcie zmniejsza napięcie kości ogonowej i pozwala na relaks umęczonemu kręgosłupowi.
Jest szczególnie polecana osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej, kierowcom i pasażerom podczas długich podróży. Do zastosowania w domu, w biurze, w podróży...

Poduszki magnetyczne
Poduszka magnetyczna z magnesami to doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez osoby cierpiące z powodu różnych dolegliwości. Magnesy umieszczone w poduszczce pozwolą szybciej zasnąć, złagodzą bóle głowy, karku i kręgów, zniwelują stres i zapewnią głęboki, relaksujący sen.
Lecznie magnesami jest najstarszą terapią świata. Biomagnetoterapia wzmocni odporność Twojego organizmu. Będzie skuteczna przy wszelkich bólach, stłuczeniach i obrzękach stanach zapalnych kości, sztywnościach stawów, osłabieniu, stresie i złym metabolizmie.
Podaruj bliskim dobroczynne działanie magnoterapii - podaruj zdrowie !!!

Mata do masażu stóp
Już 3000 lat przed naszą erą, Chińczycy doprowadzili "sztukę dotyku" do perfekcji. Dzisiaj można też naukowo udowodnić lecznicze działanie masażu. Mata masująca pozwoli Tobie i Twoim bliskim korzystać z dobrodziejstw masażu w domowym zaciszu.
Regularne korzystanie z maty masującej przynosi wiele korzyści:
- stymuluje cyrkulację krwi,
- wzmacnia organizm,
- odpręża i relaksuje,
- poprawia napięcie mięśni,
- pozwala odprężyć napięte i zmęczone mięśnie nóg.


Masażer Spin Spa

Spin Spa to wielofunkcyjna szczotka do pielęgnacji ciała. Napędzana na baterie (dzięki czemu bezpieczna) obrotowa szczotka pozwala zamienić kąpiel w wannie bądź pod prysznicem w prawdziwy seans zdrowego i odprężającego SPA (sanitas per aquam – czyli zdrowie dzięki wodzie). Szczotka Spin Spa posiada 5 końcówek do różnych zastosowań:
- myjącą - do codziennej pielęgnacji,
- do mikrodermabrazji – czyli nowoczesny zabieg, który poprawia funkcjonowanie i ukrwienie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi,
- do łagodnego złuszczania naskórka, dzięki specjalnej głowicy-gąbce,
- do masażu i odprężenia napiętych i obolałych mięśni,
- z pumeksem , do ścierania zrogowaciałego naskórka i pedikiuru.
Szczotka Spin Spa to:
- salon Spa w zasięgu Twojej ręki,
- wielofunkcyjność – aż pięć różnych funkcji w jednym urządzeniu,
- pielęgnacja skóry całego ciała,
- przywracanie blasku i zdrowego wyglądu skóry.

Okulary multiprzesłonowe tzw. ayurwedyjskie
Obraz dociera do oka przez małe dziurki.
Poprzez patrzenie i "składanie" obrazu ćwiczymy mięśnie oka.
Okulary multiprzesłonowe bezsoczewkowe przeznaczone do ćwiczeń mięśni oka przy wadach wzroku. Opisane podobno już przed tysiącami lat w hinduskiej księdze ajurwedy, gdzie miały korygować wady na długo przed wynalezieniem okularów. Do stosowania zarówno przy nadwzroczności jak i krótkowzroczności. Przywracają naturalną funkcję i ruchliwość mięsni oka, osłabioną w wyniku noszenia okularów soczewkowych, oraz poprawiają ukrwienie oczu i usuwają zmęczenie.Dowiedz się więcej...
Pochłaniacz złości
Screaming pot – Pochłaniacz negatywnych emocji – wyrzuć to w końcu z siebie i wykrzycz całą złość. Nie obawiaj się przy tym rodziny ani sąsiadów, nie usłyszą Ciebie.
Polecany ludziom o słabych nerwach Dowiedz się więcej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz