WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

środa, 10 sierpnia 2011

Gadżety komputerowe

Komputer objął swoim zasięgiem już wszystkie dziedziny życia ludzkiego. Jest nie tylko naszym codziennym narzędziem pracy, ale i ulubionym źdródłem zabawy. Dlatego szukając prezentu warto też pomyśleć o przydatnych komputerowych gadżetach, które sprawią, że życie obdarowanego stanie się wygodniejsze i o wiele ciekawsze.
Lodówka USB
Lodówka zasilana z portu USB to wspaniały prezent dla wszystkich użytkowników komputera. Czasami pragnienie atakuje znienacka. Dzięki temu gadżetowi już na zawsze będziesz miał w zasięgu ręki swój ulubiony, idealnie schłodzony i gotowy do spożycia napój.
Lodówka może schłodzić jedną puszkę napoju do 8.5 stopni. Posiada diode LED. Działa ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Posiada też funkcję grzania.Masażysta USB
Dzięki temu niezwykłemu gadżetowi obdarowany będzie mógł zażywać masażu kiedy tylko poczuje zmęczenie – a wszystko to, nie odchodząc od komputera! Masażysta cudownie wymasuje obolałe, zmęczone mięśnie grzbietu, pleców, szyi, ramion, rąk i nóg.
Gwarancja relaksu podczas pracy na komputerze.
Myszki komputerowe dla dzieci i dla dorosłychDemon Prędkości
Myszka Demon Prędkości
Jest to wyjątkowa mysz komputerowa, która wygląda jak samochód wyścigowy!
Na dodatek światła samochodziku będą się świecić, gdy będziesz używał gadżetu!

GDZIE KUPIĆ- WEJDŹ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJMyszka naparstek
Ten doskonały gadżet stworzony został dla wszystkich, którzy spędzają dużo czasu przy komputerze. Jego ergonomiczne kształty redukują szkodliwe efekty przemęczenia dłoni. Zapewnia zdecydowanie większą sprawność w działaniu i niweluje efekty szkodliwe dla zdrowia!
To znacznie więcej niż mysz komputerowa!


Wentylator USB

Niezwykle przydatny gadżet na upalne dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz