WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

niedziela, 14 sierpnia 2011

Gry komputerowe - Rozrywka interaktywna

Chcesz kupić w prezencie grę komputerową ? Czym kierować się przy wyborze gry ?
Istotnym kryterium wyboru gry są zainteresowania osoby, którą chcemy obdarować.
Następnie należy zwrócić uwagę na symbole znajdujące się na pudełkach z grami i filmami oraz na znaczek PEGI, a dokładniej Pan European Game Information – jest to specjalny system obowiązujący w Europie, który służy do informowania dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest dany produkt.

Oto kilka przykładów gier które można kupić bez obaw.

MIŚ USZATEK PRZYGODA Z PORAMI ROKU
Gra edukacyjna dla najmłodszych z sympatycznym misiem z klapniętym uszkiem w roli głównej. Gra nauczy dziecko liczenia, dostarczy wiedzy o otaczającym świecie, rozwinie spostrzegawczość, koncentrację oraz zdolności manualne.ALFABET, NAUKA CZYTANIA I PISANIA
W programie znajdują się ćwiczenia, które uczą alfabetu oraz czytania i pisania. Zwierzęta prezentują w nich literki, słowa i trenują znajomość pisowni. Gry przeznaczone są dla kilku graczy. Dzięki temu dzieci mają możliwość zabawy z rodzeństwem, koleżanką lub kolegą Jest to kompendium wiedzy o alfabecie przygotowane tak, aby nauka była przyjemnością.

MULTIMEDIALNE PAKIETY LOGOPEDYCZNE
Multimedialne Pakiety Logopedyczne powstały z myślą o dzieciach, które mają wady wymowy. Pakiety przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia zawarte w pakietach wspomagają terapię logopedyczną i ćwiczą wymowę tych głosek u dzieci pod kierunkiem logopedy. Programy mają na celu usprawnianie wymowy głosek we wszystkich pozycjach wyrazów. Dzieci doskonale się bawią przy nich ucząc jednocześnie poprawnej wymowy. Atrakcyjna grafika pozwala się im przenieść w świat przyjazny dla nich po którym poprowadzą ich fantastyczne postacie.

MATY DO TAŃCZENIA PODŁĄCZANE DO TV I PC
Fantastyczny produkt zapewni Tobie i Twoim bliskim długie godziny dobrej zabawy!
Pomoże rozwinąć talent każdej młodej gwieździe tańca!
Idealna zabawa dla całej rodziny, dla dzieci i dorosłych połączona ze sportem. Mata po podłączeniu do TV staje sie symulatorem tanecznym. Zabawa polega na ustawianiu nóg na macie w rytm muzyki w miejscach wyznaczonych przez TV. Mata sprawia wiele radości i zabawy, zwieksza naszą sprawność sportową jak i koordynacje ruchową.

DOMOWE KARAOKE
Komputerowa gra muzyczna z mikrofonem dla miłośników śpiewania. Idealny program dla osób chcących sprawdzić swoje możliwości wokalne.
Świetna zabawa i udana impreza gwarantowana !!!
GRY PIŁKARSKIE
Fifa 2011, Pro Evolution Soccer 2011 – od najmłodszych lat chłopcy lubią grać w piłkę. Piłka nożna w wersji elektronicznej może być doskonałym prezentem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gry posiadają różne poziomy trudności.

Symulatory wyścigów samochodowych
Większość mężczyzn bardzo lubi samochody. Gry motoryzacyjne to doskonała rozrywka i doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz