WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

czwartek, 11 sierpnia 2011

Wieczór kawalerski - Idealne gadżety

Zostałeś zaproszony na wieczór kawalerski ? Chcesz podarować przyszłemu Panu Młodemu pamiątkowy prezent ? Poniżej przedstawiam Ci kilka pomysłów.

Gadający pilot - steruj kobietą
Każdy mężczyzna powinien go mieć!
Gadający Pilot – Steruj Kobietą to urządzenie wyposażone w 33 niezbędne funkcje. „Podaj piwo!”, „Idź do mamusi”, „Zamilcz Kobieto!” to tylko niektóre z nich. Dla spragnionych mocnych wrażeń przewidziana jest sekcja „Łóżkowe igraszki”, nie zabrakło też „Romantycznej sekcji ratunkowej”.
Pilot wydaje komendy w języku polskim sugestywnym głosem profesjonalnego lektora. Wprost idealny na prezent dla faceta i na wieczory kawalerskie.
Więcej....

Cukierkowa bielizna
Jadalna bielizna wykonana ze słodkich owocowych lub miętowych cukierków- stringi męskie, stringi damskie, staniczek, podwiązka - uatrakcyjni nie tylko intymne chwile we dwoje, ale także wieczór kawalerski czy panieński.


Dzwonek na seks


W sposób niezwykle zmysłowy i dowcipny gadżet ten pomoże Ci powiedzieć ukochanej na co masz "ochotę".
Dzwonek na seks to oryginalny prezent polecamy na wszystkie okazje,a w szczególności wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, śluby ...
Na dzwonku znajduję się napis - Zadzwoń jeśli masz ochotę na seks


Otwieracz gadająco-liczący
Idealny prezent dla faceta. Można nagrać życzenia. Nagranie odtworzy się podczas otwierania piwa. Wbudowany licznik policzy butelki. Teraz już wiesz od czego boli Cię głowa !!!


Kufel lodowy
Ten nowy lodowy kufel to wspaniały prezent zarówno dla szalonych imprezowiczów, jak i smakoszy piwa, którzy lubią delektować się każdym łykiem zimnego napoju.
Zasada działania jest prosta: wystarczy włożyć kufel na kilka godzin do zamrażarki. Gdy płyn między ściankami naczynia zamarznie, kufel jest gotowy do użycia: będzie długo utrzymywał przyjemny chłód piwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz