WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

poniedziałek, 12 września 2011

Prezent dla chłopaka tego małego i całkiem dużego

ANTYGRAWITACYJNY ŚCIGACZ - AUTKO ZDALNIE STEROWANE
Antygrawitacyjny ścigacz to niesamowicie pomysłowa zabawka.
Autko dzięki lekkiej konstrukcji i wysokiej mocy silniczkowi, który wytwarza podciśnienie może jeździć po pionowych ścianach, suficie, drzwiach i innych płaskich powierzchniach.
W zestawie pilot na podczerwień dzięki któremu można sterować autkiem.
ZOBACZ FILM

TOALETOWY NAWIGATOR
Kiedy tylko wejdziesz po ciemku do łazienki, czujnik ruchu włączy nawigator i przy pomocy delikatnego światła wskaże cel, po czym, wyłączy je gdy wyjdziesz. Wiadomo nawet, czy deska jest w pionie czy w poziomie - przy podniesionej pali się czerwone światełko, a przy opuszczonej zielone.
Świetny pomysł na prezent.


OKULARY KIBICA
Niezbędnik każdego fana !!!!
Jedyne takie okulary w Polsce! Napis na okularach jest wykonany nowoczesną metodą laserowego nadruku punktowego. Widoczność jak w okularach przeciwsłonecznych.
Idealny gadżet na wszelkie imprezy sportowe!
ZNACZONE KARTY
Magiczne karty do gry, idealne do trików. Niezbędnik każdego miłośnika gry w karty. Karty są bardzo dyskretnie oznaczone co pozwala na odczytanie numeru i koloru każdej karty. Oznaczenie te są łatwe do odczytania, ale po nauczeniu się tajemnego kodu wygrasz każdą partię i wykonasz świetne sztuczkiDużo radości za niską cenę
KREDKI DO TWARZY
Idealne na wiele okazji : mecz, urodziny, karnawał, wakacje, długie zimowe wieczory itp.
Farby do malowania twarzy można również wykorzystać bez specjalnych okazji w domu. Mogą posłużyć do świetnej rozwijającej wyobraźnię zabawy.
WÓZECZEK WIDŁOWY
Miniaturowy zdalnie sterowany wózek widłowy podaruj w prezencie dziecku, a uśmiech z jego twarzy nie zniknie co najmniej przez tydzień!
Jeśli Twoje dziecko nie lubi sprzątać to ta zabawka sprawi cud...

ZEGAR PROJEKCYJNY
Zegar projekcyjny zdecydowanie nie jest kolejnym nudnym czasomierzem – ten niezwykły gadżet wyświetli godzinę w powietrzu! Pokój będzie dzięki niemu wyglądać niezwykle nowocześnie, a obdarowany nie będzie mógł oderwać od niego wzroku! Ten gadżet to świetny prezent dla każdego i na każdą okazję. Ucieszą się również z niego dzieci, którym świecący zegar z pewnością przypadnie do gustu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz