WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

poniedziałek, 3 października 2011

PREZENT DLA GADŻECIARZA

Solenizant jest gadżeciarzem i szukasz fajnego prezentu ? Co powiesz na:

PAPIER TOALETOWY 100 EURO
"Europapier to niezwykle pomysłowy, zaskakujący i dowcipny prezent na każdą okazję, zarówno dla zwolenników, jak i przeciwników europejskiej waluty."


RADIOAKTYWNE SZKLANKI

"To wyjątkowy gadżet, który sprawi, że drinki i napoje zyskają zupełnie nowy wygląd. Szklanki mają wbudowane diody LED, które niezwykle efektownie świecą, tworząc złudzenie napromieniowania ich zawartości. Widniejący na szklankach symbol radioaktywności dodatkowo podkreśla ten efekt."

TOALETOWY NAWIGATOR
"Sprawa jest prosta: przyklejasz nawigator do wewnętrznej strony klapy Twojego sedesu (klejące zaczepy są w zestawie) i kiedy tylko wtoczysz się po ciemku do łazienki, czujnik ruchu włączy go i przy pomocy delikatnego światła wskaże Ci cel, po czym, wyłączy je gdy wyjdziesz. Wiadomo nawet, czy deska jest w pionie czy w poziomie - przy podniesionej pali się czerwone światełko, a przy opuszczonej zielone."

ZEGAR PROJEKCYJNY
"Zegar projekcyjny zdecydowanie nie jest kolejnym nudnym czasomierzem – ten niezwykły gadżet wyświetli godzinę w powietrzu!"

PODSTAWKA Rozplaszczony Zenek
"Zenek płaski wziął to na siebie, jednak nie dał rady i go rozpłaszczyło. Od tamtego czasu tak sobie leży i chętnie dalej bierze na siebie Twoją kawę, herbatę czy piwo, żeby Ci się stół nie poniszczył..." Praktyczny gadżet

KUFEL LODOWY
"Wspaniały prezent zarówno dla szalonych imprezowiczów, jak i smakoszy piwa, którzy lubią delektować się każdym łykiem zimnego napoju".

PODKŁADKA NANO RIDER
"Nano Rider to wyjątkowo przywieralna podkładka, dzięki której najważniejsze dla Ciebie przedmioty np. komórka, pozostaną zawsze na właściwym miejscu, co jest szczególnie ważne, jeśli lubisz dynamiczną jazdę samochodem".


KASZLĄCA POPIELNICZKA
"Odjechany prezent dla wszystkich, którzy chcą rzucić palenie. Już sam widok płuc zabrudzonych popiołem daje do myślenia. Jednak to nie wszystko, gdy odłożymy papierosa na popielniczkę po jednej stronie, zaczyna kaszleć i dusić się, z drugiej zaś krzyczy „z bólu”. Straszy i śmieszy!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz