WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

czwartek, 20 października 2011

TRADYCJA DAWANIA PREZENTÓW ŚWIĄTECZNYCH W PRACY MIĘDZY PRACOWNIKAMI

W pracy organizowane są Mikołajki lub kolacja wigilijna podczas której pracownicy obdarowują się prezentami ? Nie wiesz co kupić ? Oto kilka pomysłów na fajny niedrogi prezent.

SOLARNY MINI PRZYJACIEL
Sympatyczny gadżet na biurko idealny dla każdego. Posiada wbudowaną baterię słoneczną. Wystarczy mu niewielkie światło (np. światło dzienne lub zwykła żarówka) aby mógł wesoło potakiwać główką i rytmicznie ruszać stopkami.
Wprowadza do otoczenia niezwykły, optymistyczny nastrój.

PODGRZEWACZ USB SERDUSZKO
Wystarczy postawić kubek z kawą lub herbatą na serduszku, podłączyć kabel USB do komputera i podgrzewać napój tak długo jak tylko jest to potrzebne.
Doskonały gadżet do wykorzystania nie tylko w domu, ale również w biurze.
Fajny prezent z praktyczną wartością użytkową.


PAPIER TOALETOWY 100EURO
Europapier to niezwykle pomysłowy, zaskakujący i dowcipny prezent na każdą okazję, zarówno dla zwolenników, jak i przeciwników europejskiej waluty.LODOWY KUFEL
Lodowy kufel to wspaniały prezent zarówno dla szalonych imprezowiczów, jak i smakoszy piwa, którzy lubią delektować się każdym łykiem zimnego napoju.
Zasada działania jest prosta: wystarczy włożyć kufel na kilka godzin do zamrażarki. Gdy płyn między ściankami naczynia zamarznie, kufel jest gotowy do użycia: będzie długo utrzymywał przyjemny chłód piwa.

RAMKA NA ZDJĘCIA OBROTOWA
Obracająca się niezwykła ramka na kilka pamiątkowych zdjęć w kształcie kostki o wymiarach 10X10 cm. Z łatwością można umieścić 6 ulubionych zdjęć w jednym miejscu. Świetny prezent.

RÓŻE W KOSZYCZKU
Zestaw 12 niezwykle pachnących różyczek uwięzionych w metalowym koszyczku. Nie potrzeba już żadnego opakowania, aby podarować je w prezencie kobiecie.

PODKŁADKA NANO RIDER
Nano Rider to wyjątkowo przywieralna podkładka, dzięki której najważniejsze dla kierowcy przedmioty np. komórka, pozostaną zawsze na właściwym miejscu. Podkładkę można przyczepić do każdej gładkiej powierzchni, a następnie umieścić na niej dowolny przedmiot bez kleju, magnesu czy innych środków chemicznych.
Dodatkowo, gdy ktoś zadzwoni, fale radiowe sprawią, że tylne światła Nano Ridera zaczną lekko świecić!
Ta podkładka nie wymaga zasilania bateriami – gadżet działa na częstotliwości GSM.

OBROTOWY GLOBUS
Ekskluzywny globus obracający się wokół własnej osi daje niesamowity efekt. Oryginalny prezent do podarowania każdemu. Ten niezwykły gadżet świetnie nadaje się zarówno do biura, jak i do mieszkania. Oryginalny prezent do podarowania !!!KASZLĄCA POPIELNICZKA
Wesoły sposób na rzucanie i oduczanie palenia....
Nieoceniona pomoc dla walczących z nałogiem! To lepsze niż plasterki antynikotynowe!
Odjechany prezent dla wszystkich, którzy chcą rzucić palenie. Już sam widok płuc zabrudzonych popiołem daje do myślenia. Jednak to nie wszystko, gdy odłożymy papierosa na popielniczkę po jednej stronie, zaczyna kaszleć i dusić się, z drugiej zaś krzyczy „z bólu”. Straszy i śmieszy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz