WYSZUKIWARKA PREZENTÓW

poniedziałek, 11 lipca 2016

Jak zwiększyć SKUTECZNIE ruch na swoim blogu, stronie www ..

Prowadzisz bloga, masz stronę www, sprzedajesz online, masz e-biznes, należysz do programu partnerskiego itp itd  szukasz sposobu jak najtaniej dotrzeć do większej grupy klientów czy czytelników ? Powiem Ci jak to zrobić nie wydając ani jednej złotówki !

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

Najświeższe informacje o TrafficMonsoon !!!


Z początkiem sierpnia 2016 roku strona TrafficMonsoon została zablokowana przez SEC 

Instytucja SEC (The Securities and Exchange Commission) wniosła do sądu federalnego w Salt Lake City pozew w stosunku do TM i jego właściciela o tymczasowe zamrożenie majątku TM i majątku Charlesa Scoville’a. SEC nie uznaje tego, że TM ma kilka różnych produktów i usług, uznając jednocześnie, że zarobki i wypłaty TM oparte są tylko na adpackach czyli wpłatach nowych użytkowników. Szczegóły o tej sytuacji można poczytać na polskiej grupie TM, na FB, na blogu Łukasza Gałuszki (tu:http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/dobra-i-zla-wiadomosc-dla-uzytkownikow-traffic-monsoon/ ) oraz posłuchać wyjaśnienia z video Charlesa Scoville’a: https://www.youtube.com/watch?v=JcXGav0iuE0 .

                                     
 Na chwilę obecną z programu nie można robić wypłat i wisi on w „zawieszeniu” do czasu wyjaśnienia sprawy, co niestety może się ciągnąć bardzo długo.
Wiadomość od Charlesa z dnia 29.07.2016 – tłumaczenie:
„Miałem bardzo pozytywną i konstruktywną rozmowę z SEC dzisiaj. Wyjaśnili mi, że mają szczere intencje wypracować z nami rozwiązanie bez uciekania się do procesu sądowego. Powiedzieli iż jest to z ich doświadczenia lepsze. Przesunęli termin przesłuchania na 23 września 2016 aby dać nam czas na pracę i ustawienie nowego planu rozliczeń.
Podkreśliłem im, że moim priorytetem w tym momencie jest to by wszyscy ludzie, którzy kupili AdPacki otrzymali swoje pieniądze. Zapewnili mnie, że będzie to realizowane za pośrednictwem „odbiornika” by każdy dostał swoją wypłatę tak szybko jak to możliwe.
Przedstawiłem im plan z listą sald do wypłat. Powiedziałem, że szybkość wykonania tych wypłat jest kluczowa i że musimy to zrobić najszybciej jak się da.
Wiem, że ludzie chcą zarabiać tak szybko jak to możliwe, więc nawet zasugerowałem plan gdzie zostanie to zrobione niemalże natychmiastowo.
Kolejnym krokiem jest upewnienie się, że biznes ruszy do przodu bez pozycji podziału zysków, nadal prowadząc sprzedaż wysokiej jakości usług reklamowych i nadal dając ludziom drogę do zarabiania pieniędzy poprzez oglądanie reklam. ”


 (poniższy oryginalny wpis na dzień 03 sierpnia 2016 roku jest nieaktualny  - czekamy na wynik przesłuchań Charlesa Scoville a)


Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Kiedy zarejestrujesz się na tej sprawdzonej przeze mnie i przez ponad 1, 5 mln użytkowników  w 100% bezpłatnej stronie TrafficMonsoon  po zalogowaniu się wystarczy, że w ciągu 24 godzin zobaczysz 10      ( zmiana od 07 lipca 2016 ) 50 reklam 5 -cio sekundowych, aby podtrzymać swoje członkostwo na platformie reklamowej nr 1 na świecie.

                      WIĘCEJ O ZARABIANIU DOWIESZ SIĘ TUTAJ - KLIKNIJ W OBRAZEK

 TRAFFIKMONSOON


Dobrze, ale jak zwiększyć ruch na własnych stronach zupełnie za darmo ?

1. Zarejestruj się TUTAJ- KLIKNIJ ( jeśli nie znasz angielskiego to nie problem - napisz do mnie wyślę Ci instrukcję)
2. Zaloguj się
3. Odczekaj ok 20 sekund obejrzyj reklamę i kliknij na "backdashboard"
4. W panelu głównym  obok "My account" na czerwonym tle kliknij na"Start Surfing"
5. Pojawi się nowa strona z reklamą i licznikiem


6. Kiedy licznik zniknie pojawią się cztery obrazki, należy kliknąć w obrazek który się powtarza.7. Następnie kliknij w napis "Next site"


Klikając w ten sposób zbierasz sobie kredyty, które możesz wymienić na darmową reklamę Twojej witryny.

Na TrafficMonsoon możesz zareklamować aż 15 swoich stron www.
Jeśli prowadzisz bloga, masz stronę www, jesteś przedsiębiorcą, sprzedajesz online, itp itd możesz zdobyć wielu czytelników, potencjalnych klientów DOŁĄCZ DO TRAFFICMONSOON - NIE ZWLEKAJ - REKLAMUJ SIĘ I ZARABIAJ


Jeśli nie znasz języka angielskiego to nie problem.  Napisz do mnie - pomogę.

Możesz reklamować za darmo co tylko chcesz, a o to zrzut z ekranu kilku reklam w TrafficMonsoon:Kolejny program partnerski, na którym możesz skutecznie zwiększyć ruch na swoim blogu, zareklamować swój biznes oraz  zarabiać bez inwestycji własnej to :1. uczciwy i legalny biznes na którym każdy zarabia,
2. zarabiasz już po 30 sekundach od rejestracji, od pierwszego zalogowania się,
3. rejestracja darmowa,
4.  zarabiasz bez inwestowania środków własnych,
5. praca online w wygodnym fotelu, w zaciszu własnego mieszkania - wystarczy tylko komputer, laptop lub smartfon,
5. reklama własnych biznesów, bloga....
6. strona również w języku polskim !Programy zarobkowe MX  działają z sukcesami od 2010 roku i dają swoim użytkownikom zarabiać dziesiątki, setki a nawet tysiące dolarów każdego miesiąca. 

Twórcą programów  MX jest James Lee Valentine, doświadczony biznesmann i autor wielu książek tj. "Lifemax: Live Your Life to the Max".
Jak zacząć bez inwestycji ?

Krok 1. 
Zarejestruj się 

Krok 2.

Zaloguj się i  obejrzyj 100 reklam za 0,005.
Zarobisz 0,50 centów.
Otrzymasz również 1000 kredytów na twoją reklamę tzn. że twoja reklama ( twój blog, strona internetowa) zostanie wyświetlona 1000 razy !
Krok 3. 

Po obejrzeniu 100 reklam przez 10 dni zarobisz 5$.
Teraz kup Mini AdPacka za 5$ i zarabiaj każdego dnia 2.5%.Krok 4. 

Twój Mini Adpack wypracuje w 44 dni 5.50 $ tj. 110%
Reinwestuj zarobione $ i zarabiaj więcej

Przykład:
Za wyklikane 5$ kupujesz adpack, który w 44 dni wypracowuje 5,5$.
Za kolejne 5$ w miesiącu robisz to samo, i kolejne – to samo.
3 x 5,5 = 16,5 $
Czyli już zamiast otrzymać 15$ – masz 16,5 $

Jeśli to samo powtórzysz w kolejnym miesiącu, to zyski rosną.
Dodatkowo, AdPack reklamowy pracuje na siebie od pierwszego dnia, tzn.  
codziennie nalicza 2,5% od kwoty kupionego adpacka  (tu: 0,125 $ ) i dopisuje Ci to do konta.

Możesz również  kupić AdPacki za 25$ lub 50$ i otrzymać więcej kredytów na reklamę, a tym samym zarabiać jeszcze więcej...
Jak poruszać się po panelu? 

Po pierwszym zalogowaniu otworzy się 20 sekundowa reklama. Należy obejrzeć ją do końca, aż w górnym lewym rogu zniknie licznik i pojawi się czerwony  znak  X.Kliknij w czerwony krzyżyk, przejdziesz do swojego panelu. Rozpocznij klikanie reklam. Strona jest również w języku polskim, więc bez problemu znajdziesz słowa Klikaj reklamy.
Otworzy się okienko z trzema reklamami. Przynajmniej jedną obejrzyj. 
Następnie przejdź do reklam płatnych i kliknij w napis  „Go to Millionaire Ads” i teraz otworzy się nasze docelowe okno i tutaj oglądasz 100 reklam na dzień, każda reklama za 0,005$
Przed obejrzeniem każdej z reklam czeka nas jeszcze potwierdzenie captcha 
(trzeba dopasować 1 z kilku obrazków do obrazka znajdującego się obok) np. chleb do mrówki, gałki lodu do rożka z wafla, cygaro do świnki, sok do pojemnika czy oko do zielonego stwora .... Powiedz TAK dla Sukcesu !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz